Anty- Najlepszy program antyplagiatowy!

Sprawdź czy twoje teksty nie są plagiatem
Programem anty-plagiat

O programie ANTY-PLAGIAT

Program umożliwia sprawdzenie różnego rodzaju tekstów czy zawarte w nich zdania zostały splagiatowane. Program jest bardzo prosty w obsłudze - wystarczy nim sprawdzić tekst i już po kilku minutach program pokaże nam w ilu procentach jest oryginalny. Podkreśli kolorem czerwonym zdania, które są plagiatami oraz wskaże linki do ich umiejscowienia. Dzięki niemu sprawdzisz zarówno prace szkolne, dyplomowe, opowiadania, artykuły czy przypadkiem wcześniej ich ktoś nie opublikował.
Wersją demo programu można sprawdzić tylko ograniczoną zawartość tekstu ( ok. 100 wersów ), kupując wersje pełną to ograniczenie jest zdjęte i możesz nim spradzać wielokrotnie różne prace bez żadnych abonamentów czy dodatkowych ukrytych kosztów.

Zobacz filmik instruktażowy

Główne cechy programu

plagiat na komputer

Jest to wersja na Windows bez żadnych limitów
Program ten uruchamiasz normalnie na dowolnym komputerze, który posiada zainstalowany systemem Windows. Umożliwia na sprawdzenie dowolnej ilości tekstów.

szybki plagiat

Szybki i skuteczny
W odróżnieniu do różnych wersji online program jest o wiele szybszy. W wersjach online oczekiwanie na wynik wynosi nawet do 100 godzin, a ten program tę samą czynność wykonuje w kilkanaście minut, przejrzyście wyświetlając splagiatowane teksty.

skuteczny plagiat

Niezawodny
Program przeszukuje cały internet w poszukiwaniu fragmentów zdań z wrzuconego do niego tekstu. Przeszukuje serwisy ze ściągami, opracowaniami, jak również pracami dyplomowymi.

oprogramowanie plagiat

Bezpieczny
Używając programu masz 100% pewności, że teksty które za jego pośrednictwem sprawdzasz są niedostępne dla osób trzecich. Nie przekazuje on danych żadnym uczelniom. Tym właśnie różni się wersja na komputer że nawet producent programu nie może sprawdzić jakie były do niego wrzucane teksty.