Anty- Najlepszy program antyplagiatowy!

Sprawdź czy twoje teksty nie są plagiatem
Programem anty-plagiat

System antyplagiatowy

Prezentowany system plagiatowy cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami które wystawione są nie tylko przez osoby piszące prace szkolne bądź dyplomowe ale również cieszy się nienaganną opinią wśród wykładowców i nauczycieli. Poniżej znajdziesz kilka z wyróżnionych opinii.

Autor opinii

antyplagiat avatar

Marcin (student)
Program jest rewelacyjny, pisałem prace dyplomową i kilka zdań pobrałem z internetu, program od razu wynalazł które to zdania co pozwoliło mi na ich zmodyfikowanie, a najlepsze jest to że mogłem go odsprzedać koledze który broni się dopiero w październiku ponieważ program ciągle działa.

antyplagiat avatar

Elżbieta (nauczycielka)
Dzięki temu programowi tygodniowo zyskuję aż kilka godzin. Wcześniej co tydzień musiałam sprawdzać odrobione przez uczniów zadania, teraz uczniowie przesyłają mi je na maila, a ja sprytnie korzystam z programu, co pozwala mi na wystawienie adekwatnej oceny.

antyplagiat avatar

Paweł (webmaster)
Posiadam katalog stron, do którego codziennie dodawane jest kilkadziesiąt firm. Obecnie nie wyobrażam sobie pracy bez programu web plagiat, który automatycznie pokazuje mi, czy strona została dodana przez automat.